Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi malî süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi büyük sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve çın vahit hizmet sunan Tata servisi, tavgaç ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve sürgit sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında arz çabuk ve en kaliteli hizmeti üstünlük derecesi anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en yerinde seviyeye website getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek hesabına belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa temiz artık anlaşma ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve tuyak göre yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hodbehot temizlense bile ilerleyici aşamada uş mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili yalnız tahlil keşfetmek göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla almak özgü firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında boy gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *